Kimim ben ?

bennnUmay Aktaş Salman 1980’de doğdu. Bir takım okullarda okudu. Herkes gibi sürekli değişen, sınav odaklı sistem içinde çeşitli zayiatlarla eğitimini tamamladı ve gazeteci oldu. 11 yıl muhabir olarak Radikal Gazetesi’nde kalem oynattı. Gazeteciliğe Al Jazeera Turk’te devam ediyor.  Çoğunlukla eğitim sistemine ve sorunlarına kafa yoruyor. Bugüne kadar Radikal ve Al Jazeera Turk’te yazdıklarını kendine ait bir platformda paylaşabilmek için blog açmaya karar verdi. Harita metod defterinde insan hikâyelerinden eğitim hakkında çok şeye, çoluk çocuğa, anneliğe kadar her telden bir şeyler bulmak mümkün.

Reklamlar

10 responses to “Kimim ben ?

  1. Umay Hanım Merhaba. Ben bir öğretmenim ve benim de bir bloğum var. Birkaç öğretmen arkadaş eğitimde iyi bir şeyler yapmak niyetiyle yola çıktık. Her gün büyüyoruz. Özellikle twitter için özel bir çalışma yapıyoruz ve her gün burayı beselemek için inanılmaz okuyoruz. https://twitter.com/gelecekegitimde
    Haberleriniz ufkumuzu açıyor. Bunların diğer öğretmenlere de faydalı olacağına inanıyoruz ve yazılarınızı sitemize taşımak istiyoruz. Bunun için bize müsade eder misiniz?
    Bir kaç genç öğretmen olarak katkınızı bekliyoruz. Lütfen heyecanımızı görmezden gelmeyin. 🙂
    Gönülden teşekkürler

  2. Umaycim blogun icin tebrikler. Finlandiyadaki egitim sisteminden de bahsetmeni arzu ederim. Turkiyenin Bu konuda ogrenecegi cok sey var. Basarilarinin devamini diliyorum.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s